Ematech
Ematech

S TWINLOGY budete aj vy rozumieť energetike

Energetika ako konverzačná téma nie je práve ice-breaker. Niekoho okamžite napadne situácia ako mu niekto zvonil pri dverách, s cieľom „len„ si pozrieť jeho faktúry a pri tom vtláčal do ruky novú zmluvu s dodávateľom, ktorého názov zámerne zamlčal alebo skomolil. U veľkej časti populácie téma energií dlhodobo vyvoláva skôr vrásky na čele - zdražovanie, záhadné a nezrozumiteľné položky vo faktúrach, prípadne to berú len ako nutnosť - veď svietiť a kúriť sa musí a nič viac ich nezaujíma.

S TWINLOGY budete aj vy rozumieť energetike

Je nevyhnutné sa zamyslieť ako z energetiky vytvoriť tému, ktorá ľudí osloví a ktorá neskončí len zaplatením faktúry. Prečo ľudia nesledujú aj nové trendy v energetike, tak ako napríklad v móde alebo spotrebnej elektronike?

Energetika má obrovský potenciál stať sa „trendy“ a to aj vďaka tomu, že je to jedno z najviac rastúcich odvetví, kde inovácie a nové technológie znamenajú zásadný pokrok v užíateľskom komforte a kvalite života. Nehovoriac o pozitívnych dopadoch na životné prostredie.

V TWINLOGY sledujeme Trendy a Inovácie na dennej báze a neskutočne nás to baví. Pri stretnutiach s klientmi alebo pri telefonických rozhovoroch preferujeme priateľský, ale profesionálny prístup. Komunikujeme so zákazníkmi tak, aby danej problematike naozaj porozumeli. Chceme byť partnerom, na ktorého sa klienti môžu obrátiť a pýtať sa aj tie najzákladnejšie otázky. Vyznávame jednoduchosť, priamočiarosť a hlavne férovosť. Nie je to žiadne cliché, ale náš životný štýl.

Naše firemné hodnoty a prístup vychádzajú z nášho každodenného fungovania. Aj my neradi stojíme v rade alebo čakáme na linke, kým si nás prevezme voľný operátor. Rovnako neklopeme na dvere a nevnucujeme naše ponuky. Prispôsobujeme sa štýlu komunikácie zákazníkov, ak niekomu vyhovuje osobné stretnutie, máme skvelých obchodníkov. Pokiaľ niekto preferuje písomnú komunikáciu, zastihne nás vždy na e-maile, sociálnych sieťach alebo WhatsApp, kde reagujeme okamžite.

Našou ambíciou je nebyť alternatívnym dodávateľom, ale dodávateľom špecialistom a partnerom. V energetike sa na nás môžete spoľahnúť a s TWINLOGY jej budete rozumieť aj Vy.

Zdieľaj článok na Facebook
↑ Na začiatok

Odber nových článkov na email

Ak máte záujem prihlásiť sa k odberu článkov z portálu poľnoinfo.sk, stačí nižšie vložiť svoju emailovú adresu a kliknúť na tlačidlo "Mám záujem o odber noviniek". Následne vám bude poslaný autorizačný email.

Zasielanie noviniek z poľnohospodárstva je možné kedykoľvek zrušiť a služba je a vždy bude bezplatná.

↑ Na začiatok

Ceny komodít na svetových burzách

Pšenica €/tona Trend
MATIF Paríž 211,50
CBoT Chicago 180,8
KBB Bratislava 186,25
Kukurica €/tona Trend
MATIF Paríž 190,00
CBoT Chicago 125,89
KBB Bratislava 164,67
Repka €/tona Trend
MATIF Paríž 383,75

História zaznamenaná fotoobjektívom

Poľnohospodárske podielnicke družstvo Rača začalo od 28.júna 1999 so zberom čiernych, červených a bielych ríbezlí takmer na 34 hektároch rozlohy. Jarné mrazy v období kvitnutia ríbezlí poškodili 80% úrody. Na snímke František Benkovič (vľavo) a Benjamin Čík (vpravo) vykladajú ríbezle z kombajna na vlečku. Foto: TASR - Pavel Neubauer, 29.júna 1999 Autor: dobový text a foto TASR

Aktuálna predpoveď počasia

iMeteo.sk

Predpoveď počasia cez model ALADIN na SHMÚ